wood beton paneller

Wood beton paneller, brüt beton görünümlü, fiberglass duvar panelleridir. Beton paneller dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Beton dokulu paneller, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip modern ve tasarım harikası ürünlerdir. Wood beton panel ile sizde mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

wood panel renkleri

WD01

CHARO

WD02

SCURO

brut beton paneller

Brüt beton panel, brüt dokusuyla malzemenin en el değmemiş görünümlü estetiğini duvarlarınıza yansıtıyor. Kentsel yaşamdan ilham alan, yüzeyler yaratmak isteyenlerin tercihi.

dekoratif duvar paneli

Dekoratif duvar panelleri, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.

fiberglass panel

Fiberglass panel, polyester panel olarakta bilinen duvar kaplama panelleri üretiminde kullanılan ham maddeden dolayı oldukta hafif ve pratik uygunabilir bir üründür.

duvar panelleri

Duvar panelleri, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.