dekoratif taş

Dekoratif taş imalatı beton esaslı bir dekorasyon malzemesidir. 1’er metrekare kutular halinde son kullanıcıya teslim edilmekte olan dekoratif kültür taşı ortalama m2 ağırlığı 45-50 kg civarındadır. Mimar ve iç mimarlar tarafından en çok tercih edilen duvar dekorasyon malzemesi olan kültür taşı Türkiye pazarına 2000 li senelerden sonra gelmiştir. Kimi zaman bir mağazanın vitrinini süslemekte olan kültür taşı, Villa cephe kaplaması olarak ta karşımıza çıkmaktadır. Cafe’de arkadaşlarımızla sohbet ederken yaslandığımız duvar kaplaması gerçekçiliği sayesinde doğal taş duvar sanılmaktadır.

castle taş kaplama

Castle taş kaplama, taş kaplama alışkanlıklarınızı değiştirmeye aday gerçek doku ve doğal renkleri ile duvarlarınıza hayat vericek.

slate duvar taşı

Slate duvar taşı, doğadan esinlenerek ve özel kalıplama tekniklerimizle hayat verdiğimiz kayrak taşıda olarak bilinen modeldir.

halikarnas kültür taşı

Halikarnas kültür taşı, özel kalıp tekniklerimizle çıkardığımız en çok tercih edilen ürünümüzdür, özel renkleri ile duvarlarınıza renk katıcaktır.

olivin mix dekoratif taş

Olivin mix dekoratif taş, kültür taşı modellerimizden özenle seçilip mix haline gelen, karışık taş kaplama modelimizdir.

profit dekoratif taş

Profit dekoratif taş, doğadan özenle elde edip, özel kalıplama tekniklerimizle hayat verdiğimiz kayrak taşı olarakta bilinen en gözel modellerimizdendir.