kültür tuğlası

Kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla, tuğla kaplama olarakta bilinen tuğla çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

antik kültür tuğlası

Eski antik yunan medeniyetlerinin mimari yapılarından esinlenilerek üretilmiş olan antik kültür tuğlası sizlere tarihi bir görünüm sunmaktadır.

sedir tuğla duvar

Mekanlarınıza estetik,kaliteli ve etkileyici bir görünüm kazandırmak isteyen müşterilerimiz sedir tuğla duvar ürünümüzü tercih ediyor.

siyah tuğla kaplama

Siyah’ın ciddiyet ve kurumsallığını duvarlarınıza taşıyan siyah tuğla kaplama modeli ürünümüzü siz değerli müşterilerimiz için ürettik.

barok dekoratif tuğla

Barok dekoratif tuğla kaplama modelleri yaşadığınız alanlara estetik,kaliteli, şık ve etkileyici bir görünüm kazandırmaktadır.

rustic dekoratif tuğla

Eski mimari yapılarından esinlenilerek üretilmiş olan rustic dekoratif tuğla sizlere hem tarihi hem de modern bir görünüm sunmaktadır.

harman tuğla kaplama

Büyüklü küçüklü boyutlu yeni tasarımı ile harman tuğla kaplama duvarlarınıza ve bulunduğunuz ortamlara samimiyet katıyor.

beyaz kültür tuğlası

Dekoratif tuğla modellerimiz arasında en çok tercih edilen renk olan beyaz kültür tuğlası uygulanan mekanda ferah bir sağlıyor.