2010 yılında başlayan maceranın özeti!

2010 yılında kurulan AHEM STONE, sektöre iç – dış duvar kaplamaları üretimi ile giriş yapmıştır. Son tüketici ihtiyaçlarını göz önünde tutan AHEM STONE, Ar-GE çalışmalarını dekoratif duvar kaplamaları üzerine yoğunlaştırmıştır.

Bugün on yıllık tecrübesiyle üretim pazarının büyük bir kısmına sahip “dekoratif kaplama” alanında uzmanlaşan AHEM STONE; bugün Ar-Ge araştırmalarıyla ve üç kıtaya yayılan uluslararası pazar gücüyle dekoratif duvar ürünleri sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.

On yıllık firma olarak geçmişinin tecrübesini markayı ve sektörü ileri taşıyan inovatif vizyonu ile birleştiren AHEM STONE hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılamaktadır. Uygulama ayağında da hizmet veren ve üretimini destekleyen marka, farklılıklardan beslenen ve bu farklılıklarla yaratıcılığını perçinleyen yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir.

İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan AHEM STONE, doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları benimsemektedir.

AHEM STONE bugün; birçok farklı alana hizmet ve ürün sunmakta; sahip olduğu bayilik ağı, profesyonel satış ekibi ve Ar-Ge politikalarıyla geniş çaplı bir istihdam sağlamaktadır. Müşterilerin ve sektörün beklentilerini gözlemleyerek ilgili dinamiklere odaklanan ve çift taraflı kazanç sunan AHEM STONE ; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif kaplaam sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.