duvar panelleri

Duvar panelleri, mekanlarınızda bulunan duvarlarda 3 boyutlu bir hava yaratan duvar panelleri farklı renk ve desenleri ile son derece şık ve dekoratif bir üründür. Evlerde, ofislerde, toplantı odalarında, showroomlarda, cafelerde, restaurantlarda, sinema ve dizi setleri gibi pek çok farklı alanda kullanıma uygundur. Taş duvar paneli, tuğla duvar paneli, beton duvar paneli, ahşap duvar paneli olarak dört farklı model grubu bulunmaktadır. Uygulanan mekana şık ve estetik bir görünüm kazandıran dekoratif duvar panelleri, duvar kaplama ürünümüz son yıllarda trend olmuştur.

taş duvar paneli

Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar kaplama paneli olarakta bilinen fiberglass malzemeden üretilen şık ve hafif bir dekoratif duva ürünüdür.

ahşap duvar paneli

Ahşap duvar paneli, ahşap görünümlü duvar kaplama paneli olarakta bilinen fiberglass malzemeden üretilen şık ve hafif bir dekoratif duva ürünüdür.

tuğla duvar paneli

Tuğla duvar paneli, tuğla görünümlü duvar kaplama paneli olarakta bilinen fiberglass malzemeden üretilen şık ve hafif bir dekoratif duva ürünüdür.

beton duvar paneli

Beton duvar paneli, beton görünümlü duvar kaplama paneli olarakta bilinen fiberglass malzemeden üretilen şık ve hafif bir dekoratif duva ürünüdür.