tuğla duvar paneli

Tuğla duvar panelleri kaplama panelleri ile duvarlarınızda tuğla görünümünün ihtişamını hissedin. Tuğla görünümüyle mekanlarınızın havasını değiştiren geçmiş ile modern yapıyı birleştiren duvar panellerimiz. Tuğla’nın izlerini duvarlarınıza yansıtmaya ne dersiniz? Dekoratif tuğla paneller cafe, restoran, ofis, avm gibi çeşitli yerlerde duvarları süslemek için kullanılmaktadır. Fiberglass malzemeden üretilen tuğla paneller oldukça hafiftir ve pratik uygulanır.

asur tuğla panel

Asur tuğla panel, sıcak renk tonları ya da gölgeli efektler kullanarak mekanlarınızdaki derin sadeliği ortaya çıkarmaya geliyor.

loft tuğla duvar paneli

Ladrillo loft tuğla duvar paneli çevrenizi değiştirecek, gün içerisinde stresinizi alacak doğal görünümlü dekoratif duvar kaplama panelidir.

brique tuğla duvar paneli

Brique tuğla duvar paneli, tam manasıyla geçmişi evinize taşıyan bu muhteşem görünüme Brique serisiyle sahip olun.

cemento tuğla paneli

Ladrillo cemento tuğla paneli uzun yıllar bakım gerektirmeden doğal dokusu bozulmayan duvar tuğla kaplama malzemesidir.

ladrillo tuğla paneller

Ladrillo tuğla paneller, çevrenizi değiştirecek, gün içerisinde oluşan stresinizi alıcaktır, doğal görünümlü dekoratif panelimiz.

watter tuğla duvar panel

Watter tuğla duvar panel panel doğal tuğla görünümlü dekoratif duvar duvar panelidir. Mekanlarına estetik bir tarz katmak isteyenlerin tercihi.