ahşap duvar paneli

Ahşap duvar paneli, eskitilmiş ağaç görünümünün modern mimari ve estetik ile ortaya çıkmıştır. Doğal eskitme görünümlü duvar panelleri her tür mekan için ideal bir üründür. Ahşap görünümlü paneller tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Ahşap dokulu tasarımı ile duvarlarınızda benzersiz dekoratif ahşap kaplama görüntüsü kazandırıcaktır.

breccia ahşap panel

Breccia ahşap panel, ahşap dokulu panel, doğal ahşap görünümlü, fiberglass malzemeden üretilen dekoratif duvar kaplama panelidir.

encorfrado duvar paneli

Encofrado duvar paneli, gerçek ahşap dokulu görünümü ve dekoratif deseniyle sıcak bir ortamdaki ilk element olacak encorfrado beton paneller.

criato ahşap duvar paneli

Criato ahşap duvar paneli yaşam alanlarınıza harika motifler katacak Criato ahşap panel, Criato panel dekorunuza uygun konsept bir duvar dekorasyon malzemesidir.

legno duvar panelleri

Legno duvar panelleri fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır. Ahşap paneller arasından en en seçkin duvar kaplama ürünüdür.

sottile ahşap paneller

Criato sottile ahşap paneller, gün içerisinde stresinizi alacak, mekanlarınızın çevresini değiştirecek dekoratif duvar kaplama, criato sottile duvar paneli’dir.

wood ahşap panel

Wood ahşap panel, doğal olarak, doğallık için. Gerçek ahşap desen ve sınırsız renk seçeneğiyle wood serisi duvarlarınıza renk katıcaktır.