beton duvar panelleri

Beton duvar panelleri, brüt beton duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar projenizde bu karakteri vurgulamak isterseniz veya minimalist bir alan oluşturmak istiyorsanız, beton paneller renk ve doku açısından çok çeşit olanakları sunarız. Doğal renklerde, tüm ortamlara huzur ve üslup getirirlerBrüt beton dokusuna sahip, tavanlarda ve dış cephelerde dahi kullanılabilen dekoratif beton duvar kaplama panellerini inceleyebilirsiniz. Hafif ve pratik uygulabilir olmasından dolayı tercih edilmektedir.

ferro hasır beton panel

Ferro hasır beton panel, demir ayrıntısıyla gerçek beton desenine sahip Ferro serisi, evinizdeki bütün değerlerle uyumlu olacak.

wood beton paneller

Wood beton paneller doğadan ilham alan ahşap tasarımı, otantik görünümü ve deseniyle yaşam alanlarından doğa görüntülerini tercih edenler için.

hierro duvar paneli

Hierro duvar paneli, gerçek metal görünümü ve deseni artık duvarlarınızda… Farklı renk tonlarıyla hikayenizi metalik hazlarla vurgulayın.

encorfrado beton panel

Encorfrado beton panel, düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık şeklinde kullanılmasıyla elde edilmiş olan bu doku,betonun en yalın halidir.

roughast beton paneli

Roughast beton paneli,serisi gerçek beton görünümünü duvarlarınıza modern ve farklı bir tasarım algısı kazandırmak için geliyor.

oxidado paslı beton panel

Oxidado paslı beton panel ortamlarınızı mükkemeliğe çeviren farklı bir felsefe ile yeniden oluşturmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

loft beton duvar paneli

Roughast loft beton duvar paneli, beton ve metalik görünümlü Roughast Loft serisi duvarlarınızı ilgi odağı yapacak.