sottile ahsap paneller

Sottile ahşap paneller, doğal ahşap görünümlü, fiberglass dekoratif duvar panelidir. Ahşap duvar kaplama panelleri dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Modern ve ahşapın estetik görünümü sayesinde mekanlarınıza dekoratif bir görünüm kazandırıcaktır. Doğallığın insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisini mekanlarınıza yansıtıcaktır. Ahşap görünümlü sottile panel, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip bir üründür.

sottile panel renkleri

STT01

VULCANO

STT05

ROSA

STT02

VERDE

STT06

GRİGO

STT03

TEAK

STT07

BİANCA

STT04

SPORCO

STT08

ACERO

ahşap panel

Ahşap panel, %100 doğaldır. Sağlam ve dekoratiftir. Uzun ömürlüdür. Fiberglass malzemeden üretilmesinden dolayı İşçilik, zaman ve malzemeden tasarruf sağlar

ahşap paneller

Ahşap paneller, mekanlarınızın duvarlarına ahşap bir doku görünümü kazandırmak istiyenler için mükemmel bir modeldir Fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın.

ahşap dokulu panel

Ahşap dokulu panel, duvar kaplama modelleri iç ve dış zeminlerde kolaylıkla uygulanabilir. Fiberglass malzemeden üretilmesinden dolayı uygulaması oldukça pratiktir.

ahşap görünümlü panel

Ahşap görünümlü panel, doğal ağaç görünümlü duvar kaplama panelleri, Doğada var olan dokuları estetik bir incelikle duvarlarınıza yansıtın. Uygulaması oldukça pratiktir.