roughast beton paneli

Roughast beton paneli, brüt beton görünümlü, fiberglass duvar panelleridir. Beton paneller dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Beton dokulu paneller, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip modern ve tasarım harikası ürünlerdir. Roughast beton paneller ile sizde mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

roughast panel renkleri

RST01

BLANCURA

RST02

SAMBRO

RST03

GRİS

brut beton kaplama

Brüt beton kaplama, cafe, restoran, mağaza, ofis gibi mekanların duvarlarını süslemektedir. Rutin duvar kaplamalarından sıkılanlar için üretilen brüt beton panel ürünlerimiz uygulama yapılan mekanın havasını değiştirir.

brut beton paneller

Brüt beton paneller, brüt dokusuyla malzemenin en el değmemiş görünümlü estetiğini duvarlarınıza yansıtıyor. Kentsel yaşamdan ilham alan, yüzeyler yaratmak isteyenlerin tercihi.

beton dokulu panel

Beton dokulu panel, beton dokusu sayesinde uygulama yapılan mekanda brüt beton görünümü sayesinde ortama farklı bir hava katar. Polyesterden üretilmesinden dolayı oldukça hafiftir.

duvar panelleri

Duvar panelleri, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.