rocc taş görünümlü panel

Rocc taş görünümlü panel, yaşam alanlarımıza harika nüanslar katmaya geliyor. Taş panel kategorsinde bulunan rocc panel ortamınıza uygun konsept bir duvar dekorasyon ürünüdür. Altı adet renk seçeneği bulunan bu ürün, duvarın kasik modelinden yoruluk, farklı bir atmoster aramakta olanlar için farklı bir tasarım algısı sunuyor. Dekoratif taş panel, polyester panel, fiberglass duvar paneli olarakta bilinen duvar paneli ürünleri yaşam alanlarınızı değiştirmeye geliyor.

rocc panel renkleri

RCR01

BLANCURA

RCR04

MARRON

RCR02

ARCOİRİC

RCR05

GRİS

RCR03

POLUGRİS

RCR06

DESGAS

taş panel

Taş panel, dekoratif duvar kaplamaları arasında en çok tercih edilen kaplama ürünlerindendir. Dekoratif taşın fiberglass panel olarak üretilmiş halidir ama taşa göre oldukça hafiftir.

duvar paneli

Duvar paneli, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.

taş görünümlü panel

Taş görünümlü panel, taş görünümü sayesinde duvarlarınızı benzersiz yapmak için geliyor. Fiyat ve detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

dekoratif panel

Dekoratif panel, polyester ve fiberglass panel olarakta bilinen özel olarak üretilen duvar kaplama panelleridir, hafif ve pratik uygunan bir ürün olması tercih sebebi kılmaktadır.