piedra duvar paneli

Piedra duvar paneli, yaşam alanlarımıza harika nüanslar katmaya geliyor. Taş panel kategorsinde bulunan piedra panel ortamınıza uygun konsept bir duvar dekorasyon ürünüdür. Sekiz adet renk seçeneği bulunan bu ürün, duvarın kasik modelinden yoruluk, farklı bir atmoster aramakta olanlar için farklı bir tasarım algısı sunuyor. Dekoratif taş panel, polyester panel, fiberglass duvar paneli olarakta bilinen duvar paneli ürünleri yaşam alanlarınızı değiştirmeye geliyor.

piedra panel renkleri

PDR01

TERRA

PDR05

GRİS

PDR02

SAMBREADO

PDR06

CARAVİSTA

PDR03

NEGRA

PDR07

CANYON

PDR04

MARRON

PDR08

BİANCA

duvar paneli

Duvar paneli, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.

duvar kaplama

Duvar kaplama, duvar panelleri, duvar paneli, taş panel, tuğla panel, ahşap panel, beton panel gibi ürün seçeneklerimiz mevcuttur, duvarlarınız için benzersiz ürünlerdir.

dekoratif panel

Dekoratif panel, polyester ve fiberglass panel olarakta bilinen özel olarak üretilen duvar kaplama panelleridir, hafif ve pratik uygunan bir ürün olması tercih sebebi kılmaktadır.

taş panel

Taş panel, dekoratif duvar kaplamaları arasında en çok tercih edilen kaplama ürünlerindendir. Dekoratif taşın fiberglass panel olarak üretilmiş halidir ama taşa göre oldukça hafiftir.