pangolin taş duvar

Pangolin taş duvar, yaşam alanlarımıza harika nüanslar katmaya geliyor. Taş panel kategorsinde bulunan pangolin panel ortamınıza uygun konsept bir duvar dekorasyon ürünüdür. Üç adet renk seçeneği bulunan bu ürün, duvarın kasik modelinden yoruluk, farklı bir atmoster aramakta olanlar için farklı bir tasarım algısı sunuyor. Dekoratif taş panel, polyester panel, fiberglass duvar paneli olarakta bilinen duvar paneli ürünleri yaşam alanlarınızı değiştirmeye geliyor.

pangolin panel renkleri

PNG01

STEGA

PNG02

NEGRA

PNG03

BİANCA

taş paneller

Taş paneller, taş dokusu ile uygulama yapılan duvara doğal ve estetik bir görünüm kazandırır. Fiberglass malzemeden üretilmektedir, ve oldukça hafiftir.

taş kaplama

Taş kaplama, onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Mekanınıza uygun modeli internet sitemizden seçip fiyat ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

taş panel

Taş panel, dekoratif duvar kaplamaları arasında en çok tercih edilen kaplama ürünlerindendir. Dekoratif taşın fiberglass panel olarak üretilmiş halidir ama taşa göre oldukça hafiftir.

taş dekorasyon

Taş dekorasyon, cafe, restoran, mağazalar ve farklı mekanlarda son yıllarda trend olmuştur. Duvarlarını süslemek isteyenler için Ahem stone olarak onlarca kaplama ürün seçeneğimiz mevcuttur.