loft beton panel

Loft beton panel, brüt beton görünümlü, fiberglass duvar panelleridir. Beton paneller dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Beton dokulu paneller, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip modern ve tasarım harikası ürünlerdir. Loft beton duvar kaplama ile sizde mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

loft panel renkleri

LFT01

OXİD

LFT02

GRİS

paslı beton panel

Paslı beton paneli, paslı modeli son yıllarda oldukça trend duvar kaplama malzemesidir. Fiberglass olmasından dolayı oldukça hafif ve pratik üründür.

oksitlenmiş panel

Oksitlenmiş panel, paslı beton panelin oksitlenmiş görünümü sayesinde duvarlarında farklı bir taz yaratmak isteyenlerin tercihi. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

duvar panelleri

Duvar panelleri, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.

beton duvar kaplama

Beton duvar kaplama, brüt beton dokusu ile tasarım algısını değiştirmeye geliyor. Mekanlarına farklı tasarımlar katmak isteyenlerin tercihi.