ferro hasır beton panel

Ferro hasır beton panel, brüt beton görünümlü, fiberglass duvar panelleridir. Beton paneller dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Beton dokulu paneller, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip modern ve tasarım harikası ürünlerdir. Ferro hasır demirli beton panel ile sizde mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

ferro panel renkleri

FR01

POLİCON

FR02

DERECHO

hasır beton panel

Hasır beton panel, beton paneller arasında en çok terchi edilen kapalma üründür. Tavan ve duvar kaplama uygulamalarında kullanılmaktadır.

demirli beton paneller

Demirli beton paneller, paslı demir beton yapısı ile uygulama yapılan mekana marjinal ve modern bir görünüm kazanrımaktadır. Tavan ve duvar kaplama uygulamalarında kullanılır.

paslı beton duvar

Paslı beton duvar paneller, paslı görünümü ile uygulama yapılan mekanda eskitme ve şık bir tarz yaratmaktadır. Birbirinden farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

beton duvar kaplama

Beton duvar kaplama, brüt beton dokusu ile tasarım algısını değiştirmeye geliyor. Mekanlarına farklı tasarımlar katmak isteyenlerin tercihi.