decrepito taş paneller

Decrepito taş paneller yaşam alanlarımıza harika nüanslar katmaya geliyor. Taş panel kategorsinde bulunan decrepito panel ortamınıza uygun konsept bir duvar dekorasyon ürünüdür. Üç adet renk seçeneği bulunan bu ürün, duvarın kasik modelinden yoruluk, farklı bir atmoster aramakta olanlar için farklı bir tasarım algısı sunuyor. Dekoratif taş panel, polyester panel, fiberglass duvar paneli olarakta bilinen duvar paneli ürünleri yaşam alanlarınızı değiştirmeye geliyor.

decrepito taş panel renkleri

DCT01

GRİGO

DCT02

AUTUNNO

DCT03

TERRA

taş duvar

Taş duvar, eski çağlardan beri moda olan taş kaplama duvarlar artık daha pratik ve estetik bir hal aldı. Taş duvarlar uygulama yapılan duvarı benzersiz yapar.

taş kaplama

Taş kaplama, onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Mekanınıza uygun modeli internet sitemizden seçip fiyat ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

taş paneller

Taş paneller, taş dokusu ile uygulama yapılan duvara doğal ve estetik bir görünüm kazandırır. Fiberglass malzemeden üretilmektedir, ve oldukça hafiftir.

taş görünümlü panel

Taş görünümlü panel, taş görünümü sayesinde duvarlarınızı benzersiz yapmak için geliyor. Fiyat ve detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.