criato duvar paneli

Criato duvar paneli, doğal ahşap görünümlü, fiberglass dekoratif duvar panelidir. Ahşap duvar kaplama panelleri dekoratif amaçlı duvar ve tavan kaplama uygulamalarında tercih edilmektedir. Modern ve ahşapın estetik görünümü sayesinde mekanlarınıza dekoratif bir görünüm kazandırıcaktır. Doğallığın insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisini mekanlarınıza yansıtıcaktır. Ahşap görünümlü criato panel, cafe, restoran, ofis, mağaza ve evleriniz için son derece dekoratif görünüme sahip bir üründür.

criato panel renkleri

CRT01

VULCANO

CRT06

GRİGO

CRT02

VERDE

CRT07

EBONA

CRT03

TEAK

CRT08

BİANCA

CRT04

ROSA

B09

ACERO

CRT05

NOCE

ahşap panel

Ahşap panel, %100 doğaldır. Sağlam ve dekoratiftir. Uzun ömürlüdür. Fiberglass malzemeden üretilmesinden dolayı İşçilik, zaman ve malzemeden tasarruf sağlar

ahşap paneller

Ahşap paneller, mekanlarınızın duvarlarına ahşap bir doku görünümü kazandırmak istiyenler için mükemmel bir modeldir Fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın.

duvar kaplama

Duvar kaplama, duvar panelleri, duvar paneli, taş panel, tuğla panel, ahşap panel, beton panel gibi ürün seçeneklerimiz mevcuttur, duvarlarınız için benzersiz ürünlerdir.

duvar panelleri

Duvar panelleri, fiberglass malzemeden üretilmektedir. Taş, tuğla, ahşap, beton olmak üzere dört farklı ürün gamı bulunmaktadır. Duvarlarınızı süslemek için benzersiz bir üründür.