asur tuğla panel

Asur duvar paneli, çevrenizi değiştiricek, gün içersinde stersiniz alıcak doğal görünümlü dekoratif duvar kaplama panelleridir. Doğal tuğlaların ihtişamlı ve estetik dokusunu fiberglass’a yansıtan Ar-ge ekibimiz, mekanlarınız için benzersiz bir duvar kaplaması üretti. Ortaçağ tuğla mimarisini yansıtan görünümüyle, tuğla paneller uzun yıllar bakım gerektirmeden doğal dokusu bozulmadan duvarlarınızı süsliyicektir.. Tuğla görünümlü asur paneller, ortalama 125x330cm ölçülerinindedir.

asur panel renkleri

ASR01

BİANCA

ASR06

PASTEL

ASR02

BLANCURA

ASR07

RAJA

ASR03

CREMA

ASR08

RED

ASR04

GİALLO

ASR09

RETRO

ASR05

NEGRA

ASR10

VERDE

tuğla panel

Tuğla panel, tuğla görünümü ile duvarlarınıza tuğlanın benzersiz estetik dokusunu yansıtmaya geliyor. Ayrıca hafif ve pratik uygunabilir bir üründür.

tuğla paneller

Tuğla paneller, tuğla dokusu ile uygulama yapılan mekanda tuğla’nın estetik görünümünü yansıtıyor. Ayrıca hafif ve pratik uygunabilir bir üründür.

dekoratif tuğla

Dekoratif tuğla kaplama, modelleri ve renk seçenekleri birbirinden şık olan ürünümüz. Duvar kaplama ürünleri arasında en çok tercih edilen malzemedir.

tuğla kaplama

Tuğla kaplama, duvarlara kaplanan dekoratif tuğla kaplamaları cafe, restoran ve benzeri mekanlarda duvarlarınızı şekillendirmeye geliyor.