slate duvar taşı

Slate duvar taşı, eski çağların antik ve mistik dokusunu daha modern ve estetik haliyle günümüze taşıdığımız taş kaplama çeşididir. İç ve dış cephe kaplama taşı olan dekoratif taş antik ile havalı mekanlar oluşturabilirsiniz. Duvar taş kaplama alanında zengin model ve renk seçeneği hayalinizdeki mekanlarını oluşturabilirsiniz. Slate duvar taşı metrekare fiyatları ve daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

slate taşı renkleri

SLT01

AHLAT

SLT04

İBRADİ

SLT02

TOWN

SLT03

KEMER

duvar taşı

Duvar taşı, eski çağlardan beri modası eskimeyen duvar taşları duvara kaplanarak ortama marjinal ve farklı görünüm kazandırmakta ve ortama şıklık katmaktadır.

taş kaplama

Taş kaplama, duvarlarına orjinal taş görünümü kazandırmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Canlı ve estetik görünümü ile duvarlarınıza benzersiz bir görünüm kazandırın.

dekoratif taş

Dekoratif taş kaplama modelleri, birbirinden şık ve estetik onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Uygulama yapılan mekana şık bir görünüm kazandırmaktadır.

taş duvar

Taş duvar, eski çağlardan beri duvar dekorasyonun vazgeçilmez tutkusu olan taş yapılar, yeniden dekroatif taş olarak üretildi ve duvarlarınız için hazırlandı.