olivin mix dekoratif taş

Olivin mix, ilham kaynağını doğadan alan tasarımı ve gerçeğe en yakın kültür taşı olivin mix duvarlarınıza havalı bir görünüm katar. Dekoratif taş kaplama iç mekan ve dış cephe , duvar dekorasyon kaplama çeşididir. Zengin dokusu ve estetik yapısıyla duvar taşları serisinden dekoratif taş, Olivin mix taşı metrekare fiyatı ve bilgi almak için hemen arayın.

mix taşı renkleri

MİX01

MİX100

taş duvar

Taş duvar, eski çağlardan beri duvar dekorasyonun vazgeçilmez tutkusu olan taş yapılar, yeniden dekroatif taş olarak üretildi ve duvarlarınız için hazırlandı.

kültür taşı

Kültür taşı, özel kalıplar yardımı ile hazırlanmaktadır. Orjinal taş dokusu ile mekanlarınızın duvarlarına farklı ve estetik bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

taş kaplama

Taş kaplama, duvarlarına orjinal taş görünümü kazandırmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Canlı ve estetik görünümü ile duvarlarınıza benzersiz bir görünüm kazandırın.

dekoratif taş

Dekoratif taş kaplama modelleri, birbirinden şık ve estetik onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Uygulama yapılan mekana şık bir görünüm kazandırmaktadır.