halikarnas kültür taşı

Halikarnas kültür taşı, yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getirmek için tercih edebileceğiniz mükemmel dekoratif taş duvar kaplama ürünleridir. Yüzey dokusu özenle işlenerek elde edilen duvar kaplama taşı ürünümüz, zengin renk seçeneğine sahip. İç ve dış cephe uygulamalarından, bahçe duvar, havuz duvar kaplama gibi zengin kullanım alanına sahip duvar dekorasyon ürünleridir.

halikarnas taşı renkleri

HK01

BODRUM

HK02

BİTEZ

dekoratif taş

Kaplama tuğla, duvarlara kaplanan ince ve dekoratif bir üründür. Tek tek uygulanır ve arasına derz dolgu malzemesi doldurulur.

taş kaplama

Taş kaplama, duvarlarına orjinal taş görünümü kazandırmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Canlı ve estetik görünümü ile duvarlarınıza benzersiz bir görünüm kazandırın.

kültür taşı

Kültür taşı, özel kalıplar yardımı ile hazırlanmaktadır. Orjinal taş dokusu ile mekanlarınızın duvarlarına farklı ve estetik bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

taş duvar

Taş duvar, eski çağlardan beri duvar dekorasyonun vazgeçilmez tutkusu olan taş yapılar, yeniden dekroatif taş olarak üretildi ve duvarlarınız için hazırlandı.